Om TCG

TCG består av högkvalificerade experter inom affärsmodellering och -arkitektur, verksamhetstransformation, integration, PLM & BIM, masterdata och finansprocesser. Vår ambition är att skapa värde hos våra kunder med hjälp av vår djupa kunskap och samlade breda erfarenhet.

Är du också erfaren, innovativ, passionerad och tillgänglig för nya uppdrag, och intresserad av att bli en del av teamet? Tveka inte och kontakta någon av oss!

Åsa Blomgren

Asa.blomgren@tcg.se
+46761356241

Strategisk Rådgivare

Therese Andersson

Therese.andersson@tcg.se
+46702966565

Strategisk Rådgivare

Harald

Harald Norenes

Harald.norenes@tcg.se
+46706987966

Strategisk Rådgivare

Peter Malmquist

Peter.malmquist@tcg.se
+46709583967

Strategisk Rådgivare

Anders Malmberg

Anders.malmberg@tcg.se
+46725148788

Strategisk Rådgivare

Torbjörn Åberg

Torbjorn.aberg@tcg.se
+46708123282

Strategisk Rådgivare

Mats Hagenblad

Mats.hagenblad@tcg.se
+46730725807

Strategisk Rådgivare

Katarina Hamberg

Katarina.Hamberg@tcg.se
+4672288389

Strategisk Rådgivare

Ulf Ström

Ulf.strom@tcg.se
+46702396427

Strategisk Rådgivare

Sven-Anders Lejdeby

Sven-Anders.lejdeby@tcg.se
+46703997867

Strategisk Rådgivare